Електрообігрівальне скло

 

Електрообігрівальне скло є ексклюзивним продуктом компанії і являє собою триплекс із загартованих стекол, на одне з яких нанесено струмопровідне низькоемісійне покриття на основі оксидів металу. Електрообігрівальне скло може бути застосоване як у склопакетах, так і в складі триплексу, що виконує також функцію захисного засклення. Технологія виробництва склопакетів з електрообігріванням дещо відрізняється від виготовлення склопакета зі звичайним склом. Основна відмінність полягає в наявності дротів електроживлення і дротів датчика температури. Температурний датчик дає змогу відстежувати температуру обігрівального скла і внеможливлює перегрівання виробу. Провідне покриття обігрівального скла завжди міститься всередині.

Така технологія має широку сферу застосування:

  • засклення транспортних засобів: тепловозів, електровозів, суден та катерів, автомобілів
  • будівництво – архітектура – зовнішнє фасадне засклення, зенітні ліхтарі, зимові сади, басейни
  • побутова індустрія – прозорі батареї, сушарки для рушників

Переваги використання електрообігрівального скла

Комфортність

Електрообігрівальне скло вирівнює перепад температур між скляною поверхнею і повітрям у приміщенні. Такі склопакети можна використовувати як основне джерело тепла, для обігрівання приміщень або для створення додаткового комфорту разом з основною системою опалення.

Економічність

Під час нагрівання скла до температури «комфортного тепла» 40°С енергоспоживання на 1 кв. м становить 150–300 Вт/год. Електрообігрівальне скло можна застосовувати і як основне джерело тепла, щоб уникнути встановлення дорогих систем опалення й дати змогу раціональніше використовувати внутрішній простір приміщень.

Відсутність тепловтрат

Теплове випромінювання від поверхні скла залишається всередині приміщення, назовні тепло не передається.

Безпека

У склопакетах з обігрівальним триплексом використано тільки загартовані стекла. У конструкції триплексу скло встановлюють покриттям усередину, щоб у разі його руйнування не допустити контакту з електричним струмом.

Технічні можливості

  • нагрівання поверхні скла до 70°С
  • обладнання з регуляторами температури
  • використання в конструкції скла зі спеціальними властивостями: сонцезахисного, тонованого, мультифункційного, матованого, самоочищувального, декорованого цифровим друком або емальованого скла (стемаліту)

Максимальний розмір скла 3000×2000 мм

Щоб керувати нагріванням поверхні скла, потрібно встановити додаткове електроустаткування – регулятор потужності, електротехнічні параметри якого розраховують індивідуально, залежно від складності проєкту.

Замовити послугу чи продукт